Vánoční koncert

Veronika Kozlíková 13.12.2018

Již se stalo tradicí, že si předvánoční čas zpříjemníme koncertem našeho školního sboru „Šobrováček“, a ani letos tomu nebylo jinak. Nacvičili jsme mnoho písní, natrénovali jsme hraní na nástroje, a dokonce nás doprovodily děti, které chodí na kroužek „Flétny“. Bylo to velice příjemně strávené odpoledne, rodiče i kolegové nadšeně tleskali a my jsme byly potěšené, že se i letošní koncert vydařil. Děkujeme našim šikovným dětem a přejeme jim krásné Vánoce a bohatého Ježíška.

Veronika Koblihová

Klára Kempferová