Vánoční dílny na Šobrovce

Eliška Indrová 2.12.2019

Ve středu 27. listopadu se na základní škole Tomáše Šobra už posedmé konaly vánoční dílny. Žáci z pátých až devátých tříd spolu s učiteli vyráběli různé vánoční dekorace jako svícny, adventní kalendáře, svíčky, věnce nebo mýdla. Školou se nesla vůně jehličí a tradičních perníčků, atmosféru dokreslovaly koledy. Výrobky se následující den prodávaly na školním jarmarku, který byl spojen se dnem otevřených dveří. Akci jsme si opět hezky užili a navnadili se na nadcházející období adventu a vánočních svátků.