V naší škole si spolužáci pomáhají

Matěj Venclík 12.9.2018

První den letošního školního roku proběhlo přivítání nejmladších žáků na naší škole. Každý deváťák měl za úkol předat svému prvňáčkovi pamětní list a pastelky. Poté se seznámili a následující den je děvčata z 9.A provedla celou školou. Ukázaly dětem např. tělocvičnu, jídelnu a různé třídy vyšších ročníků. Také o velkých přestávkách pomáhají větší spolužáci těm malým. Dále má 9. třída v plánu s 1. třídami spolupracovat při různých školních akcích typu: recitační soutěž, karneval, den dětí, zahradní slavnost a další.

Michaela Petrová a Michaela Sloupová, 9.A