Uzavření 12.MŠ od 23.10. - 4.11.2020

Pavlína Houšková 23.10.2020

Vážení rodiče,

od 23.10 - 4.11.2020 je nařízena karanténa KHS Písek 12.MŠ z důvodu pozitivního výskytu COVID-19 u pedagogického pracovníka a předškolního dítěte.

Děti , které byly v MŠ od 19.10.2020 je nutné, aby rodiče kontaktovali svého pediatra a domluvili se na dalším postupu. Karanténa platí pro děti , které byly od 19.10 - 23.10 2020 v MŠ ( zákaz pohybu mimo domov....)

V případě pozitivního výsledku, prosím sdělte tuto informaci ved.učitelce 12.MŠ.

V současné době se testují i děti.

Jak na ošetřovné z důvodu uzavření škol a školských zařízení naleznete v příloze.

Distanční výuka - pro děti s povinnou školní docházkou

- materiály k distanční výuce byly přeposlány na Vaše e-mailové adresy

Prosím sledujte další informace na web.stránkách 12.MŠ - Informace pro rodiče.

Mgr.Pavlína Houšková - ved.učitelka 12.MŠ Písek

Soubory ke stažení