Školička před školou

Eliška Indrová 24.5.2019

Těšíme se na budoucí prvňáčky

Čtvrtek 16. 5. byl pro budoucí prvňáčky naší školy a jejich rodiče velký den. Přišli za námi na „Školičku před školou“. Setkání, na kterém se děti seznámily se svými budoucími paní učitelkami a podívaly se do tříd, ve kterých se budou příští rok učit. Společně jsme si zazpívali, zatančili, chvilku jsme počítali a také si hráli s písmenky. Poté si děti vyrobily krásnou sovičku, aby měly na toto vydařené odpoledne hezkou vzpomínku.

Miloslava Kučerová a Helena Zabilková, budoucí učitelky 1. A a 1. B