Školička před školou na ZŠ Tomáše Šobra

Matěj Venclík 28.3.2018

22. března se v naší škole konala Školička před školou, která tentokrát přilákala spoustu dětí i se svými rodiči. Ještě před zahájením se celá třída zaplnila do posledního místa a všichni netrpělivě očekávali, jaký program si budoucí paní učitelky 1. tříd, Marie Žáková a Klára Kempferová, připravily.

Předškoláci měli možnost ukázat svoji samostatnost, protože dobu, trvající stejně jako vyučovací hodina, strávili ve třídě bez rodičů. Úkolem dětí bylo sbírat ocenění v podobě razítek, která získávaly za splnění jednotlivých úkolů – za zpívání, malování a cvičení v tělocvičně.

Budoucí prvňáčci si kromě skvělých zážitků odnesli domů také vlastnoručně namalované papírové vajíčko a další odměny. Moc se těšíme, že se společně uvidíme u zápisu do 1. tříd, který se koná 6. a 7. dubna.

Ivana Veselá – matka předškoláčka