Školička před školou letos nebude

Romana Bláhová 2.6.2020

Je nám líto, ale již tradiční akce pro nově přijaté žáky do prvních tříd, tzv. Školička před školou letos nebude. Nebude v podobě společného setkání rodičů, jejich dětí, budoucích pedagogů a vedení.

Jsme za současné situace nuceni vážit rizika a ochranu zdraví všech. Hromadná akce za účasti „cizích“ lidí by mohla ohrozit chod celé školy (v případě následné karantény).

Plánujeme setkat se 1. září 2020 v 8.00 hodin společně ve školní jídelně, kde se dozvíte podrobné informace o průběhu školního roku a životě v 1 třídě. Seznámíte se také s paní učitelkami a prohlédnete si prostory školy.

Zájemcům ale nabízíme ještě letos možnost využití individuálních konzultací, telefonických, e-mailových nebo i s osobní návštěvou ve škole.

V případě zájmu o tuto službu použijte, prosím, kontakty uvedené na webu školy.

Rozhodně se na Vás i naše nové žáčky budeme těšit po prázdninách, snad v lepších časech.

Vedení ZŠ