Sbírka pro útulek SIRIUS na ZŠ T. Šobra

Romana Bláhová 2.3.2022

Máte rádi zvířata? Děti z naší školy ANO. Ne všechna zvířátka však mají to štěstí, aby měla své páníčky, svůj domov. Proto jsme uspořádali sbírku pro útulek SIRIUS sídlící v Záhoří. Bydlí zde stará zvířátka – psi, kočky, která už přestala doufat, že se o ně někdo postará. Ujala se jich paní Gašpaříková, které dá opravdu hodně práce všechno zvládnout. Proto jsme shromáždili spoustu jídla, pamlsků, dek i zateplení a odvezli jí to. Pejsci, kočičky, posíláme PAC a PUSU.

Děti ze ZŠ T. ŠOBRA