Řecký den na Šobrovce

Romana Bláhová 7.6.2024

Dne 22. 5. proběhl u nás ve škole Řecký den. Proč zrovna řecký? Blíží se olympijské hry, jejichž počátek byl právě v Řecku. Jedli jsme řecká jídla, která připravily paní učitelky, asistentky, maminky, babičky a možná i samotní žáci :). Oblékli jsme se do bílo-modré barvy, ve třídách jsme vyrobili fandící pomůcky na nadcházející olympiádu a hlavně jsme se dozvěděli mnoho zajímavého o Řecku z připravených pracovních listů. Celý den byl prozářen sluncem jako v Řecku.

Celá akce byla velmi vydařená a těšíme se, jakou zemi budeme oslavovat příští rok :).