Recitační soutěž

Romana Bláhová 7.3.2022

Dne 4.3.2022 se naši nejmenší, mladší i starší nadšenci poezie sešli v tělocvičně školy, aby v recitační soutěži poměřili své schopnosti básnického přednesu. Soutěžící byli rozděleni do 5 kategorií. V příjemné a verši prosycené atmosféře předstoupili před učitelskou a žákovskou porotu recitátoři z mateřské školky, prvního i druhého stupně. Všichni předvedli skvělé výkony a porota obdivovala přednes i rozmanitost zvolených básní. Recitátoři sklízeli jeden potlesk za druhým, a tak porota neměla v rozhodování vůbec lehký úkol.

Po vyhlášení se všichni rozcházeli s úsměvy na tváři a výherci se zaslouženými cenami.

Děkujeme všem zúčastněním recitátorům, porotě, paní učitelkám za skvělou přípravu svých žáků a už se nemůžeme dočkat opět příštího ročníku!!!

Výsledky:

1. kategorie – MŠ – 1. třída