Provoz školy od 15.2. 2021

Romana Bláhová 12.2.2021

Vážení rodiče, milí žáci!

Poslanecká sněmovna včera neschválila prodloužení nouzového stavu. Vznikla nejistota (opět, pokolikáté už letos?), jak to bude od pondělí a dál.

Oficiální informace nemáme. Ministr Plaga na sociálních sítích avizuje neměnný stav.

Vedení školy se drží logiky – pokud něco trvá, musíme dostat jasný a oficiální pokyn, že to máme změnit. Protože takový signál (pokyn, nařízení) nemáme, od pondělí 15.2. 2021 funguje škola ve stávajícím režimu.

Je nám to všechno líto, ale jsme v tom společně a nějak to zvládneme!

12.2. 2021                                                                                                                                                 J. Volf