Provoz školy od 1.3.2021

Jaroslav Volf 27.2.2021

Vážení přátelé školy,

na základě USNESENÍ VLÁDY ČESKÉ REPUBLIKY č. 200 z 26.2. 2021 je od 1.3. 2021 zakázána osobní přítomnost všech žáků na základním a předškolním vzdělávání. Žáci 1. a 2. ročníků tedy přechází na distanční formu výuky, nebude v provozu družina, uzavřena je 12. MŠ.

Stravování v ZŠ:

V pondělí 1.3.  je možné vyzvednout již přihlášené obědy do jídlonosičů (již je nelze odhlásit).

Od úterý 2.3. jsou všechny obědy odhlášeny. Přihlásit je možné již během dnešního dne.

Výdej do jídlonosičů bude od 11:00 do 12:30 za dodržení platných hygienických opatření. Vstup hlavním vchodem.

27.2. 2021

J. Volf