Pěšky do školy

Eliška Indrová 6.9.2019

Dne 18.9. se naše škola zúčastní akce Pěšky do školy. Z iniciativy Pražské matky a v koordinaci s ostatními píseckými školami chceme ukázat, že alespoň na jeden den lze překonat pohodlnost a přijít do školy pěšky (přijet na kole, koloběžce, veřejnou dopravou).

Prospějeme tím svému zdraví, zlepšíme životní prostředí a někteří se rádi vyhnou zmatkům v dopravní situaci před naší školou. Všechno toto platí tím spíše, když budeme pěšky chodit nejenom ten jeden den.

Pokud chcete vědět víc, stáhněte si manuál k akci zde: