Návštěva v Seniorském domě Světlo

Pavlína Houšková 26.1.2019

Je tomu již půl roku, co jsme navázali spolupráci se Seniorským domem Světlo v Písku. Jako každý měsíc jsme měli možnost se vzájemně potěšit ze společné návštěvy, kde jsme společně tvořili z papíru, pomáhali při práci s hlínou a jiným netradičním materiálem. Odměnou dětem je nejen radost klientů z našich setkání, ale děti se mohou těšit opět na ,,Pohádkovou babičku", která k nám do MŠ chodí vyprávět každý měsíc novou a novou pohádku.