MINIFESTIVAL ČTENÍ V MĚSTSKÉ KNIHOVNĚ V PÍSKU 21.4.2022

Romana Bláhová 21.4.2022

Ve čtvrtek 21. 4. 2022 se vybraní žáci naší školy zúčastnili oblíbeného Minifestivalu čtení v Městské knihovně v Písku.

Žáci se hned po zahájení rozdělili do pracovních skupin dle žánrů svých přečtených knih (komiks, humor, příběhy s dětským hrdinou, skutečné příběhy, dívčí romány a fantastické příběhy). Společně se svými kamarády z jiných škol ve skupině sdíleli zajímavé zážitky z knih, hledali základní znaky žánru a poté vše zpracovali na plakáty, které na závěr prezentovali před všemi účastníky.

V pohodové a poklidné atmosféře písecké knihovny jsme si tvůrčí čtenářské dopoledne všichni náležitě užili.

Děkujeme organizátorům za pozvání a již se těšíme na květen!!