Mikuláš dnes přišel k nám

Romana Bláhová 5.12.2020

Tak jsme se všichni dočkali. Dlouho očekávaný den přišel a všechny třídy prvního stupně dnes navštívil Mikuláš se svými pomocníky – andělem a třemi nezbednými čerty. Všechny děti se těšily, některé se i trochu bály. Zřejmě neměly úplně čisté svědomí a věděly, že třeba jen maličko zlobily. Vše ale dobře dopadlo, čertíci u nás ve škole prostě neměli šanci a žádného zlobivce si do pekla neodnesli. Naopak, anděl i Mikuláš mnoho dětí pochválili, vyslechli si spoustu pěkných básniček a nakonec úplně všechny obdarovali dobrotami. A teď už nám zbývá jen jedno – těšit se na VÁNOCE.