McDonald’s Cup

Romana Bláhová 10.5.2022

Ve dnech 4. a 5. května se žáci naší školy zúčastnili prestižního fotbalového turnaje Mc´Donald´s Cup. Ti menší (1. – 3. třída) byli na turnaji poprvé a hned hráli proti velmi silným soupeřům. V tomto týmu zazářily jako hvězdy sestry Gábinka a Kristýnka Langovy, které se nebály ostrých útoků a stejně jako zbytek týmu ze sebe vydaly vše, a možná i něco navíc. Góly dával žák 2. B Vojta Srnka, Vojti děkujeme ?. Starší žáci (4. a 5. třída) měli velkou smůlu. Den před turnajem si jejich gólman zlomil 2 prsty na ruce a nemohl hrát. Přesto se ukázali jako skvělý tým, hráli s radostí a celým srdcem. Velké poděkování patří trenérům Lubošovi staršímu a Lubošovi mladšímu Zabilkovým, kteří týmy trénovali, a co je hlavní, vštěpovali hráčům sportovního ducha, radost ze hry a fairplay chování vůči sobě i soupeřům.

Fotbalisté ze ZŠ T. Šobra