Informace o Přístavbě

Jaroslav Volf 9.12.2023

V souvislosti se včera schváleným (ZM Písku, 7.12. 2023) rozpočtem na rok 2024 informuji po čase o průběhu projektu Přístavby. Je totiž nyní jasné, že město Písek s realizací napevno počítá a potřebné prostředky vyčlenilo.

Bylo vypsáno výběrové řízení na první číst prací, na demolici stávajícího objektu. Dne 4.1. 2024 se budou otevírat obálky s nabídkami na tyto práce. V průběhu jara by měla demolice fyzicky proběhnout.

Současně probíhá poslední kontrola prováděcí dokumentace na stavbu samotnou. Následně bude sepsána zadávací dokumentace a zakázka bude také zveřejněna.

Pro účely tělesné výchovy nebude současná tělocvična způsobilá od Vánoc. Během vánočních prázdnin proběhne totiž příprava objektu na převzetí zhotovitelskou firmou. Pro potřeby žáků byla od ledna 2024 pronajata hala Sokola, navýšeno plavání a bruslení, v plánu je v rámci TV více chodit ven atd.

Čeká nás období, kdy v souvislosti s demolicí a zahájením stavby přijdou různá omezení, kdy prostě opravdu začneme. Žáky, rodiče i veřejnost žádám o pochopení, o všem důležitém budou průběžně informováni.

8.12. 2023                                                                                                                                           J. Volf