Informace k provozu školy od 17.5. 2021

Jaroslav Volf 12.5.2021

Vážení rodiče, milí žáci,

Informujeme vás o změnách v provozu od pondělí 17.5. Vycházíme z Informací z MŠMT (odkaz).

Pokud není níže změna výslovně uvedena, platí to, co bylo naplánováno od 10.5. (zůstává zde na webu školy).

1) První stupeň ZŠ navštěvuje školu bez rotace a vstupuje do ní hlavním vchodem.

2) Druhý stupeň ZŠ rotuje (platí pro Jihočeský kraj) a nadále vstupuje do školy zadním vchodem u tělocvičny (brána z hřiště).

Ukončení rotace 2. stupně (a tedy plný návrat žáků do školy) se předpokládá od 24.5. 2021.

3) Testuje se od 17.5. první stupeň pouze jednou (v pondělí), druhý stupeň dvakrát (pondělí a čtvrtek).

4) Do MŠ mohou jít všechny děti v běžném režimu, bez testu a bez ochrany dýchacích cest.

12.5. 2021                                                                                                           J. Volf