Happy Kids

Eliška Indrová 24.5.2019

Cirkus v Záhoří

Byli jste už někdy v cirkuse? Určitě ano, ale ne v takovém, jaký navštívily třídy 5. A a 3. B naší školy. V manéži totiž vystupovali artisté, klauni, provazochodkyně a další umělci. Ale POZOR, všichni vystupující byli děti, a to žáci ze ZŠ Záhoří. Nestačili jsme se divit, co všechno se děti stihly naučit pod vedením zkušených trenérů. Nejenže vystupovaly před mnoha diváky v nádherně ušitých kostýmech, ale opravdu předváděly triky, kouzla a dovednosti, za které by se nemuseli stydět ani profesionálové. S úžasem jsme sledovali jejich umění a jistě se v srdcích mnoha malých diváků objevilo přání….“ Kéž bych si to mohl(a) zkusit také.“ Děkujeme za krásné dopoledne.

Žáci 5. A a 3. B