Darující skutečně splnili mnohým našim čtenářům přání

Eliška Indrová 2.12.2019

V minulém týdnu se konala knižní akce „Troufněte si našim čtenářům splnit vánoční přání…“. Poprvé jsme oslovili rodiče o přispění finančních prostředků na knihy pro žáky. Bylo vybráno 5 550 Kč. Všechny tyto peníze budou využity na zakoupení knih, které si žáci přejí mít ve svých třídních knihovničkách. Je milé, že všichni darující napsali věnování, které bude vlepeno do příslušné knihy na památku. Myslím si, že se knižní akce vydařila.

Chtěla bych poděkovat všem rodičů a přátelům naší školy za dary, které nás opravdu těší.

Třídní učitelka 1. A Miloslava Kučerová