Dar – respirátory

Romana Bláhová 27.5.2021

Potřebné rodiny žáků naší školy dostaly darem respirátory, které městu Písek věnoval senátor MUDr. Tomáš Fiala.

Škola byla požádána o vytipování příjemců a distribuci daru tak, aby poskytl co nejvíce užitku, tedy aby ulevil rozpočtu rodin, kde nákup je protiepidemické ochrany velkou zátěží.

Jako poděkování pak žáci školy nakreslili obrázky (viz galerie). Jsou určeny nejen šlechetnému dárci, ale všem - pro potěchu a jako výraz radosti z návratu k normálnímu stavu.

J. Volf