BESEDA NA TÉMA - ENERGIE: ŠETŘIT A VYRÁBĚT

Matěj Venclík 19.4.2018

V dubnu se zúčastnili žáci naší školy besedy na téma Energie v nás a kolem nás 2018. Jednalo se o projekt, který byl vedený pod záštitou poslankyně Parlamentu České republiky Radky Maxové. Odborníci v oblasti energetiky seznámili veřejnost na panelové diskuzi se způsoby výroby elektrické energie v České republice vzhledem ke klimatickým podmínkám a způsoby hospodaření s energiemi. Součástí prezentace bylo také vystoupení několika zahraničních studentů, kteří nás seznámili se způsoby získávání elektrické energie v jejich zemích. Garantem celé akce byl Nadační fond Gymnázia Písek ve spolupráci s I. Etalon, z. s.

Mgr. L. Chalupová