Adventní sbírka

Eliška Indrová 8.1.2019

Adventní sbírka

Adventní čas, děti, zvířátka, pomoc, sbírka. Toto jsou základní slova, která provázela naši školu v týdnu od 3. do 7. prosince. Celý týden mohly děti přinášet věci, které zvířátkům v útulku zpříjemní zimu. Hromadily se nám tedy starší deky, ručníky či povlečení a děti nezapomněly ani na něco dobrého do jejich bříška – granule, konzervy, piškoty. Všechny tyto věci zamířily do útulku Sirius v Záhoří. Druhá zásilka pak putovala do charitativního obchůdku „Nepotřebky“ v Písku, kam děti poslaly starší oblečení, hračky, ale i jiné drobnosti. Děkujeme všem, kteří se zapojili, a jsme si jisti, že se tato akce stane na naší škole nejen adventní tradicí.

Mgr. Helena Zabilková