Zelený den u nás ve škole

Eva Moulíková 22.3.2023

V pátek 17.3. jsme si připomněli svátek svatého Patrika. I když tento svátek nepochází z České republiky, ale z Irska, je nám velmi sympatický.

Celá škola se zbarvila do zelena. Nejenže si téměř všichni oblékli na sebe něco v barvě zelené, ale i učitelé a asistentky pedagoga napekly a přinesly spoustu zelených dobrot. Ochutnávka ve školní kuchyňce měla obrovský úspěch. Děti snědly úplně vše až do poslední kapustičky. Při vyučování se žáci seznámili s kulturou jiné země a prověřili si své znalosti v připraveném kvízu.

Ve škole zavládla veselá atmosféra, skoro jako na oslavách v Irsku :-).

Doufáme, že jsme zeleným dnem přivítali i blížící se jaro.