Zahradní slavnost ZŠ T. Šobra

Eva Moulíková 28.6.2023

Zahradní slavností v úterý 27.6. vyvrcholil a současně vlastně skončil letošní školní rok. Školní rok, ve kterém jsme si připomínali 45. výročí otevření naší školy.

Hlavní program slavnosti se odehrával ve stylu žákovské akademie na ústředním pódiu. Zahájily děti z 12. MŠ a následovala vystoupení všech osmnácti tříd naší školy s pestrým programem. Předvedly se také některé zájmové kroužky.

Podle mínění mnohých přítomných byl ovšem nejzářivějším příspěvkem k všeobecné zábavě tanec učitelek. V choreografii M. Bicanové jsme byli svědky doslova Horečky sobotní noci.

Škola děkuje všem svým příznivcům za hojnou účast a velkou podporu. Na oplátku můžeme slíbit uspořádání Zahradní slavnosti také v příštím školním roce, i když nebude jubilejní. Zahradní slavnost prostě k našemu pojetí konce školního roku již neodmyslitelně patří!

Vedení ZŠ