Výtvarná soutěž

Eva Moulíková 15.4.2024

Ve středu 10. dubna proběhla v kině Portyč vernisáž výtvarné soutěže, kterou pořádala nezisková organizace Naděje. Téma „Máme smysl pro humor“ umožnilo dětem projevit svou kreativitu a výtvarně zachytit legrační momenty.

Za naši školu získaly čestné uznání Johana Plavcová a Marie Kozáková ze třídy 1.A. a z mateřské školy byl oceněn Jan Smaha. Děkujeme organizátorce Haně Šefránkové a jsme zvědaví, jaké téma pro nás Naděje na příští rok vymyslí.
Vítězům gratulujeme!