Volejbalový workshop pro žáky 3. až 5. tříd

Eva Moulíková 24.6.2024

V pátek 19.6. k nám přijela vzácná návštěva z budějovického Jihostroje. Přivítali jsme šéftrenérku Ivanu Mifkovou, která ve spolupráci s trenérkami SK Otava Písek Ditou Šimůnkovou a Michaelou Bicanovou připravila volejbalový workshop pro žáky 3. až 5. tříd. Děti si vyzkoušely základní techniky odbití prsty, bagrem a smeč. Volejbal se v Písku opět rozjíždí a Šobrovka tak navazuje na starou tradici. Největším překvapením byl pro děti mistrovský pohár mužů, který nám Ivana Mifková přivezla ukázat. Jeho vznešená velikost byla opravdu inspirující, tak doufáme, že to děti bude motivovat k dobrým sportovním výkonům, nejen ve volejbale.
Mgr. Michaela Bicanová