Veletrh volnočasových aktivit

Nikola Šornová 20.6.2019

V závěru školního roku, dne 20. 6. 2019, se konal Veletrh volnočasových aktivit v Kulturním domu Písek. Návštěvníci měli možnost se dozvědět informace o mnohých zájmových aktivitách z oblasti sportu, tance či umění. Děti si mohly vzít informační letáčky o volnočasových aktivitách, které je zaujaly. Žáci naší školy si příležitost této akce nenechali ujít. I naše základní škola měla v nabídce volnočasových aktivit své zastoupení. S velkou dávkou odvahy nás přímo na pódiu reprezentovaly dva zájmové kroužky. Prvním z nich byl taneční kroužek pod vedením paní učitelky Mgr. Michaely Bicanové, která s žáky nacvičila dvě taneční vystoupení – tanečky MINI a MAXI. Po tanečním vystoupení následoval krátký koncert našeho pěveckého sboru Šobrováček, který pod vedením paní učitelek Mgr. Veroniky Koblihové a Mgr. Kláry Kempferové natrénoval 6 písní. V publiku nás potleskem podpořily některé třídy z prvního stupně. Jsme rádi, že jsme dostali příležitost naši školu reprezentovat a ukázat tak um a píli nejen našich pedagogů, ale i žáků.