ÚSPĚCHY VE VÝTVARNÉ SOUTĚŽI

Helena Zabilková 5.4.2018

V minulých týdnech se žáci naší školy zúčastnili celostátní výtvarné soutěže „Na statku žiju, jsem zvíře“.  Ve velké konkurenci 667 obrázků si 3 naši žáci se svými obrázky vybojovali čestné uznání. Jedná se o Sarah Lavičkovou z 2. B s obrázkem „Kurník“, Václava Doušu z 6. A s obrázkem „Zvířata ze statku“ a Lucii Loukotovou z 8. A s obrázkem „Králíci“. Nesmíme zapomenout ani na Ellu Kempferovou z 2. A, která se svou domácí prací ve své kategorii zvítězila. Ve středu 4. 4. 2018 se všichni ocenění zúčastnili slavnostní vernisáže k otevření výstavy a převzali ceny. Výstavu si až do 30. 4. 2018 můžete prohlédnout v kině Portyč. Všem oceněným gratulujeme a děkujeme za účast v soutěži.

Mgr. Helena Šimurdová