Úspěch redakce školního časopisu

Eva Moulíková 29.6.2023

Děti na naší škole mají možnost zapojit se do vytváření školního časopisu Šobrožáček. Čtenáři v něm mohou najít například informace o akcích na naší škole, zajímavé rozhovory nebo tipy na výlety.

V letošním roce se školní redakce zapojila do soutěže Školní časopis roku 2023 v Jihočeském kraji, kde děti získaly ocenění za dopisy Dagmar Šimkové, které byly otištěny v zimním vydání. Vedení školy odměnilo členy školní redakce poukázkou do knihkupectví.

​​​​​​​Milena Řeřichová, Vendula Bílková