Sportovní den

Eva Moulíková 3.6.2024

V pátek 31. května 2024 se uskutečnil na ZŠ T. Šobra třetí ročník sportovního dne, do kterého se zapojili žáci z 1. až 8. tříd. Novinkou byla účast dětí ze 12. MŠ. Stejně jako v minulých letech se i letos rozhodčími stali žáci devátého ročníku.
Pro Šobrožáky bylo připraveno mnoho disciplín, např. skok snožmo, sprint na 60 metrů, hod na přesnost, kuželky, skok do písku, skákání přes švihadlo nebo vytrvalostní běh, ve kterých se soutěžilo celkem o 102 medailí, diplomy a sladké odměny. Všem sportovcům blahopřejeme k vynikajícím výkonům a těšíme se na další ročník.
Za organizační tým děkujeme všem, kteří se do akce jakkoliv zapojili.
Mgr. Michaela Bicanová a Radoslav Houdek