Soutěž o zlepšení vnitřního prostředí školy

Eliška Indrová 6.10.2019

Jsme jedna ze čtyř píseckých základních škol, které se zapojily do soutěže "Manažer kvality vnitřního prostředí".

Jde o součást projektu města "Komplexní příprava ve vzdělávání v oblasti snižování uhlíkové stopy a změny klimatu pro Smart Písek".

Navštívili jsme kampus Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích, abychom se blíže seznámili jak s pravidly soutěže, tak i se způsoby a technologiemi, jakými v moderních budovách kampusu ovlivňují kvalitu vnitřního prostředí.

V průběhu října a listopadu budeme ve vybraných třídách měřit hodnotu CO2 a své poznatky následně zpracovávat do návrhu na optimalizaci vnitřního prostředí školy.

Výslednou prezentaci představíme 10. prosince před odbornou komisí a širší veřejností.

Tak nám držte palce.

Váš SMART team.