Soutěž Mistr Jan Hus následníkům

Romana Bláhová 21.9.2022

Po dvouleté pauze se na základní škole Jana Husa konala soutěž Jan Hus následníkům, kde soutěžilo jedenáct týmů základních škol z Písku a Protivína. Naši školu reprezentoval tým složený z 9 žáků od první do deváté třídy. Na deseti stanovištích děti plnily úkoly týkající se zdravovědy, požární prevence, poznávání stromů, historie Písku nebo chování v krizových situacích. Naše škola obsadila krásné 3. místo s celkovým počtem 131 bodů. Na vítězný tým nám scházely pouhé 3 body!
Žáci ukázali, že umí pracovat v týmu a díky svým znalostem a dovednostem naši školu skvěle reprezentovali.

Petra Souchová