Šobrovácký rej masek

Eliška Indrová 22.2.2018

Šobrovácký „Rej masek“

V pátek 16. února odpoledne se tělocvična naší školy změnila k nepoznání. Místo sportovních potřeb se v ní objevily balónky, girlandy a spousta dětí převlečených k nepoznání. Ano, uhodli jste, konal se již tradiční ŠOBROVÁCKÝ REJ MASEK. Všichni jsme si užili spoustu legrace, tance a soutěží, nechybělo ani malé občerstvení pro maminky, které napekly a připravily paní učitelky. Na konci se dětem vůbec nechtělo domů, ale pak přišly na to, že to vůbec nevadí, protože za rok se sejdeme znovu.