ŠOBROVÁCKÝ KARNEVAL

Eva Moulíková 13.2.2023

V pátek 10. února se jako každým rokem v tuto dobu začala na naší škole rojit různá zvláštní stvoření. Ano, opět se konal náš známý karneval a tentokrát byl naprosto úžasný tím, že většina masek byla vyrobena doma šikovnými maminkami a tatínky. Mohli jste zde vidět například živou Rubikovu kostku, děsivého dinosaura, kočičku nebo oživlou mumii (byla opravdu hrůzostrašná). A to nemluvě o strašidlech, pirátech, princeznách i čarodějnicích a dalších a dalších nápaditých kostýmech. A co jsme dělali? Tančili, hráli hry, soutěžili, prostě jsme si užili pořádnou veselici. Bylo to super a na konci, kdy všichni dostali medaili a sladkou odměnu, se nikomu nechtělo domů. Tak zase za rok milé masky, těšíme se!

E. Indrová, M. Bicanová, H. Zabilková