ŠOBROVÁCKÁ DRAKIÁDA

Romana Bláhová 18.10.2022

Chvíli to vypadalo, jako by se z Písku ztratili všichni draci.  ALE tak to nebylo… Kdo se v pátek 14. října zadíval na oblohu nad kopcem „Bejčákem“, ten zjistil, že jsou ve vzduchu a pouštějí je děti ze Šobrovky společně se svými rodiči. Ano, konala se již tradiční „Šobrovácká drakiáda“ a opět jsme nejen pouštěli draky (chvilku i foukali, vítr si dal pauzu ?), ale i soutěžili, sportovali, opékali buřty a hlavně si užívali sluníčka a dobré pohody, která mezi účastníky panovala. Moc děkujeme našim deváťákům za pomoc s organizací a těšíme se za rok na jubilejní, již 10. Drakiádu.

Helena Zabilková