Škola v přírodě - úterý 13.10.2020

Eliška Indrová 14.10.2020
Tak už jsme zase doma :-(
Z nařízení vlády jsme museli naši školu v přírodě ukončit a předčasně odjet, přesto jsme ještě dnes stihli spoustu a spoustu aktivit. Dopoledne na nás čekala pouť, kde jsme při plnění netradičních úkolů získávali "peníze", za které jsme si pak po obědě při "jarmarku" mohli nakoupit různé dobroty. Po sbalení osobních věcí jsme ještě stihli najít poklad (naši skvělou paní učitelku Bicanovou), dát si štafetový běh a na závěr nechyběla ani diskotéka s hrami. Sice jsme byli pryč jen 50 hodin, ale ty opravdu STÁLY ZA TO. Děkujeme všem učitelům, jak skvěle náročnou situaci zvládli, a MOOOC bychom si přáli , abychom se brzy mohli na hotel Kodrea vrátit a užít si tam další skvělé dny :-).