Škola v přírodě - pondělí 12.10.2020

Eliška Indrová 12.10.2020
Už tu máme pondělí
Počasí nám dnes přálo, zvládli jsme spoustu různých aktivit. Dětem se program líbil, obzvláštně "Orientační běh". Odpoledne bylo zaměřeno na rozvoj všestranných dovedností. Večer jsme hledali talenty a mnoho jsme jich v našich řadách našli, takže se televize nemusí bát, že by zdroj talentů v ČR vyschl :-). Opravdu hodně si užíváme kulinářské umění našeho pana kuchaře. Na závěr dne jsme rozdali spoustu hodnotných cen, které dětem udělaly obrovskou radost. Všichni se už těšíme na zítřek, co nám další den přinese.
Máváme z Nových Hutí :-)