Setkání úspěšných žáků se starostou

Eva Moulíková 8.6.2023

Koncertní síň Trojice se 7. 6. 2023 stala místem tradičního setkání úspěšných žáků a studentů píseckých základních a středních škol, základní umělecké školy, domu dětí a mládeže a jejich pedagogů se starostou Michalem Čapkem.
Slavnostní události se zúčastnilo zhruba 140 dětí, které v tomto školním roce dosáhly skvělých výsledků v různých typech soutěží – od sportovních a uměleckých přes olympiády z různých předmětů po odborné soutěže.

Za naši školu se zúčastnili:
Honza Kopunec, který se svým basketbalovým týmem vybojoval titul mistrů republiky v kategorii U 17
Nikola Vaňková, která je nejlepší slalomářkou v jižních Čechách a 2. nejlepší v republice
Vítek Brabec byl zástupcem tříd 6.A a 6.B, které se zúčastnily celorepublikové soutěže Souboj čtenářů a umístily se na nádherném 4. místě!

Všem patří obrovská gratulace!!!