SETKÁNÍ BÝVALÝCH ZAMĚSTNANCŮ ŠKOLY U PŘÍLEŽITOSTI 45 LET ZALOŽENÍ ŠKOLY

Romana Bláhová 27.3.2023
V úterý 21. 3. 2023 se u příležitosti 45. výročí založení školy uskutečnilo setkání bývalých zaměstnanců naší školy. Sešli jsme se ve školní jídelně, kde byl připraven retro koutek s přiloženými kronikami, fotografiemi i předměty připomínající dobu založení naší školy, tedy konec 70. a začátek 80. let minulého století ?. Po úvodních slovech pana ředitele následovalo vystoupení předškoláků naší MŠ a nejmenších žáčků naší školy s dramatizací pohádky, vystoupení školního pěveckého souboru Šobrováček a tanečního kroužku.
Poté následovaly dvě prohlídkové trasy. Návštěvníci obdivovali zařízení tříd na prvním stupni a modernizaci druhostupňových tříd. Zejména je nejvíce zajímala i zaujala nová přístavba Polytechnického centra. Vyjadřovali velký údiv nad vybavením a zařízením těchto odborných učeben.
Samozřejmě nechybělo pohoštění a také si každý odnesl dárkovou taštičku s výrobky z Polytechnického centra a zároveň každá žena dostala kytičku karafiátů.
Setkání proběhlo ve velmi příjemné atmosféře, účast byla velká, zúčastnilo se padesát bývalých zaměstnanců. Vůbec jsme si nevšimli, jak ten čas letí, a venku už byla tma, když se poslední hosté loučili.
Bývalí zaměstnanci slíbili také účast na naplánované Zahradní slavnosti, která se uskuteční 27. června od 15.00 hod. Domluvili se, že se za 5 let ve škole opět sejdou.
Za vedení ZŠ Romana Bláhová