Rudolfinum hudební pořad Hej Romale a Ida Kelarová

Eva Moulíková 20.10.2022
Dnes měly děti z 2.B obrovský zážitek, navštívili jsme pražské Rudolfinum a pořad Hej Romale s úžasnou Idou Kelarovou, jejím manželem a jejich skvělým pěveckým sborem Chavorenge. Měli jsme tu čest účastnit se workshopu, kde jsme celé dvě hodiny zpívali, tančili a bavili se. Dokonce jsme stihli i procházku po Praze a prošli jsme se po Karlově mostě. Musím říct, že jako paní učitelka jsem na své děti opravdu pyšná. Vše zvládly bezvadně, slavnostně se oblékly a v Rudolfinu se uměly chovat. Již přemýšlím, co navštívíme v Praze příště… možná Národní muzeum?
Klára Kempferová