Rej masek 2019

Eliška Indrová 22.2.2019

Rej masek

Na naší škole se konal již tradiční každoroční rej masek. Žáci prvního stupně se v pátek 15. února sešli v bohatě vyzdobené tělocvičně školy a ejhle –  paní učitelky je nemohly poznat. Místo dětí se totiž dostavily čarodějnice a vodníci, pavouci i myšky, různí bojovníci i víly a princezny. Ani paní učitelky se nenechaly zahanbit a děti přivítali pirát s čerticí, beruška i vědma. Následovala pravá maškarní zábava. Mumraj s tancem a soutěžemi, hrály se hry, děti tancovaly s maminkami a vyvrcholením se stalo vyhlášení nejlepších doma vyrobených masek. Všichni si mohli pochutnat  na sladkostech, které upekly paní učitelky a občerstvit se šťávou i kávou. Děti si karneval pořádně užily a odcházely domů s účastnickou medailí na krku a hezky unavené.

Helena Zabilková