Recyklohraní, aneb ukliďme si svět

Eliška Indrová 16.11.2017

Po dvou letech do naší školy opět zavítali lektoři v rámci programu Recyklohraní. Ten děti zábavnou formou provádí problematikou recyklace a třídění odpadu. Žáci si tak ve čtvrtek 2. listopadu mohli pomocí her vyzkoušet, jak se správně třídí odpad a proč je to tak důležité. Se zaujetím sledovali také fotografie předmětů, které jsou z recyklovaných materiálů vyrobeny. Spacák z plastových lahví? Klouzačka z víček? Pro mnohé to bylo zajímavé zjištění. Věříme, že třídění odpadu nám všem teď půjde mnohem líp.

Mgr. Eliška Indrová