Přivítání prvňáčků

Romana Bláhová 2.9.2021

Pamatujete si ještě na to, když jste šli poprvé do školy? Do první třídy? My jsme letos měli tu čest v našich dvou prvních třídách přivítat celkem 38 nových prvňáčků a věřte nebo ne, ÚPLNĚ VŠICHNI se do školy těšili. Samozřejmě nepřišli sami, doprovodili je rodiče a všichni společně jsme napjatě očekávali první zvonění tohoto školního roku. Hned na začátku jsme se naučili, jak se pozdravit, a poté jsme si povídali o tom, co nás ve škole čeká. Přišel nás přivítat pan ředitel Mgr. Bc. Jaroslav Volf s paní zástupkyní Mgr. Romanou Bláhovou a přivedli s sebou vzácnou návštěvu Ing. Petra Hladíka, místostarostu města Písku. V 1.B se seznámili s piráty a v 1.A se naučili básničku, se kterou se budou děti vítat každý den. Popřáli všem prvňáčkům, ať se jim ve škole líbí. První školní den tak opravdu rychle utekl a děti už se těší na další dny ve škole.

Mgr. Helena Zabilková a Mgr. Klára Kempferová třídní učitelky 1.A a 1.B