Pozdrav ze školy v přírodě - středa

Jan Harcuba 30.9.2020

Ahoj domů!

Je středa večer a my za sebou máme další den naší školy v přírodě. Utíká to jako voda!

Dneska nám již od rána svítilo sluníčko. Po snídani jsme absolvovali atletický víceboj, po obědě jsme vyrazili na dvanáctikilometrovou procházku do Svinné Lady, kde jsme si prohlédli Chalupskou slať. Nožky nás sice při zpáteční cestě bolely, ale věděli jsme, že k večeři bude řízek!!

Po večeři jsme si ještě zatancovali v maskách, do bříšek přidali pár bonbónů a plni zážitků ulehli do postýlek.