Pozdrav ze školy v přírodě - pondělí

Jan Harcuba 28.9.2020

Ahoj všem z Nových Hutí!

Dnes nám sice počasí moc nepřálo, ale i tak jsme si dnešní sváteční den užili. Dopoledne jsme stavěli domečky pro lesní skřítky, krátkou procházkou jsme si prohlédli, kde vlastně bydlíme. Po obědě a krátkém odpočinku na náš čekalo odpoledne plné her, posilování a soutěží. K večeři byly buchtičky s krémem! Ňam! Večer bylo vyhlášení výsledků, byly rozdány první medaile a diplomy. Večerní program byl plný pohádek a spousty legrace.

Přejeme dobrou noc!