Romana Bláhová 29.4.2020

Zaměstnanci ZŠ a MŠ T. Šobra šili roušky pro potřebné

V této, pro nás všechny nelehké době, se zaměstnanci naší školy a školky rozhodli vykonat dobrý skutek.

Není nad skvělý kolektiv, který se umí nadchnout pro dobrou věc. I my jsem se zapojili do akce šití roušek pro potřeby, zejména seniorů.

S dobrou náladou a šicími potřebami se všichni doslova „ vrhli“ do práce. Začali jsme šít ROUŠKY IN. Nedostatkového, ale pro dnešní dobu velmi důležitého, sortimentu.

Hotové roušky s pestrými motivy posloužili klientům SD Světlo Písek, se kterými v rámci Mezigeneračního setkávání pravidelně spolupracujeme.

Nesmírně mile jsme byli překvapeni dopisem odeslaným DS Světlo, za který bychom chtěli velice poděkovat!

Moc si toho vážíme!!!