Poděkování ZŠ T. Šobra za ukázku rybolovné techniky

Eva Moulíková 23.6.2024

Konec školního roku nám zpestřila úžasná akce, která se konala na Šarlatském rybníku. Velké poděkování za organizaci patří Carp clubu ČR, Českému rybářskému svazu, DDM Písek a společnosti Blatenská ryba.

Žáci 1. a 2. tříd dostali možnost dozvědět se zajímavé informace o rybářství, vyzkoušeli si manipulaci s rybářským prutem a potrénovali jeho správné nahazování. Instruktoři ukázali dětem základy rybolovné techniky, různé druhy návnad a popovídali o krmení ryb. Děti plnily úkoly na jednotlivých stanovištích a mohly si tak vše prakticky vyzkoušet.

Odměnou za účast byla pro žáky nejen skvělá svačinka a věcné ceny, ale především krásný den strávený v přírodě.

Moc děkujeme a těšíme se na příští akci!

Za ZŠ T. Šobra, Ivana Hrabáková Veselá