Pasování na čtenáře v Městské knihovně Písek

Ivana Veselá 12.6.2018

12.června jsme zažili velké dobrodružství. Těšili jsme se na akci Pasování na čtenáře v Městské knihovně Písek, ale to jsme ještě netušili, že zážitky si prožijeme už cestou. Během té nás totiž chytla taková průtrž mračen, že do knihovny dorazila místo čtenářů - parta vodníků :-) Paní knihovnice nám pomohla s usušením a pak už jsme si mohli naplno vychutnávat zábavný program. Na závěr každý přečetl úryvek z knížky a tím složil čtenářskou zkoušku. Za odměnu dostaly děti diplom, časopis a kartičku do knihovny, aby si mohly celý rok půjčovat knihy zdarma.